O nas

Producent z tradycjami

Nasz rodzinny zakład powstał w 2009 roku z inicjatywy Lecha Pęka i jego synów: Michała i Łukasza. Oferując wysokiej jakości domki mobilne wykonane z dbałością o najmniejsze detale, w krótkim czasie zyskaliśmy uznanie w oczach krajowych i zagranicznych klientów. Dziś Holiday Homes to prężnie rozwijająca się firma, która mimo sukcesu nigdy nie spoczywa na laurach. Nasze przedsiębiorstwo tworzą młodzi ludzie, specjaliści w swoich dziedzinach, w pełni oddani swojej pracy. Nieustannie staramy się podnosić kwalifikacje tak, by nasze usługi spełniały nawet najbardziej wygórowane standardy.

Podchodzimy do każdego zadania z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, dlatego też pragniemy zaoferować Państwu popularne „domki na kółkach” na najwyższym poziomie, zadziwiające nie tylko funkcjonalnością, ale i bezkompromisową jakością. Naszym klientom zawsze zapewniamy fachową i kompleksową obsługę. Kluczowe znaczenie dla naszego zespołu ma zadowolenie naszych klientów, dlatego realizując każde zadanie dążymy do perfekcji. Mogą Państwo mieć pewność, że w każdy z tych projektów angażujemy się wyjątkowo, oferując nasze wieloletnie doświadczenie, nabytą przez ten czas wiedzę oraz maksimum pasji, którą jest nasza codzienna praca.

Wiedza i doświadczenie

Holiday Homes to firma nie tylko z pasją, ale również z dużym doświadczeniem, dlatego jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zamówienie. Mamy świadomość, że każdy z klientów może posiadać własną, spersonalizowaną wizję swojego domku. Zawsze przed rozpoczęciem budowy w pierwszej kolejności z dużą uwagą i niezwykle skrupulatnie zapoznajemy się z Państwa wymaganiami i oczekiwaniami. Od początku mogą Państwo liczyć na nasze profesjonalne doradztwo i wskazanie optymalnych rozwiązań, które będą miały nie tylko praktyczne zastosowanie, ale przede wszystkim zminimalizują przyszłe koszty budowy domku mobilnego.

W zależności od ustaleń mogą Państwo otrzymać domek w zupełnie podstawowej opcji z „gołymi” ścianami, jak również z pełnym umeblowaniem w wersji „pod klucz”. Bez względu na budżet, nasz zespół z przyjemnością pomoże w wyborze domku na miarę Państwa potrzeb! W efekcie współpracy powstanie projekt, który precyzyjnie odzwierciedli nasze uprzednie ustalenia. Produkowane przez naszą firmę domki mobilne charakteryzują się tylko jedną wspólną cechą, którą jest ich niepowtarzalność. Do ich powstawania przyczyniają się walnie ich przyszli właściciele, troszcząc się o komfort i wygodę użytkowania dla siebie lub swoich gości.

Profesjonalny transport

Z uwagi na swoje wymiary domki mobilne są ładunkami ponadgabarytowymi, czyli ich rozmiary sprawiają, że nie można ich swobodnie przewozić po drogach. Z tego powodu każdorazowo przed rozpoczęciem transportu jesteśmy zobligowani do uzyskania stosowanego pozwolenia na przewóz od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Ponadto transport może odbywać się wyłącznie w godzinach nocnych, po wyznaczonej uprzednio trasie oraz przy asyście profesjonalnych pilotów.

Domek mobilny mogą Państwo odebrać własnym transportem lub powierzyć to odpowiedzialne zadanie naszym wykwalifikowanym specjalistom. Gwarantujemy profesjonalne zabezpieczenie domku na czas transportu, co wyklucza możliwość powstania jakichkolwiek uszkodzeń. Wszystko to jesteśmy w stanie zapewnić dzięki użyciu własnego, specjalistycznego transportu oraz wyszkolonej i doświadczonej kadrze.

Nasz zespół

Opinie klientów