domek mobilny
11
mar

Luksusowe domy mobilne w naszej ofercie

Domki mobilne to obiekty na kółkach, które nie są stale związane z gruntem. Mogą dorównywać powierzchnią zwykłym mieszkaniom, a nawet być większe – niektóre modele sięgają do 70 m2! Mobilne domki letniskowe zazwyczaj posiadają standardowe wyposażenie, pozwalające na godne warunki mieszkaniowe. Jeżeli jednak interesują Cię luksusowe domy mobilne, sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Co składa się na luksusowy charakter domków mobilnych?

Luksusowy domek mobilny wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących najwyższą klasę i niezawodność, ale to nie jedyna cecha naszych ekskluzywnych domków na kółkach. Luksusowe domy mobilne to gwarancja najwyższych standardów w każdym aspekcie.

Nowoczesny design

Już sam wygląd domków mobilnych premium jest wyjątkowy, zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Elewacja wykonana jest z paneli z wyższej półki, czyli VinyTop, odpornych na odkształcenia podczas wysokich temperatur i niewymagających specjalnej impregnacji dzięki wysokiej jakości. 3-szybowe okna gwarantują dodatkową ochronę domku przed chłodem.

Przykładowy dom mobilny w kolorze antracyt połączonym z drewnianym wykończeniem przykuwa uwagę, przywodząc na myśl elegancję i styl. Tego typu ekskluzywne domy modułowe charakteryzują się również wysokojakościowymi panelami ściennymi Fibo w łazience oraz panelami Forestia w pokojach, dzięki czemu domek prezentuje się gustownie w środku.

Luksusowe wyposażenie

Mobilne domki luksusowe posiadają również specjalne wyposażenie premium. To m.in. komplet AGD, meble z systemami cichego domyku, łóżka tapicerowane, w pełni wyposażona łazienka, a także eleganckie meble w kuchni i salonie. Dzięki pełnemu wyposażeniu najwyższej jakości łatwo można zyskać efekt zamieszkania w prawdziwym domu. Tutaj liczy się każdy detal. Precyzyjne wykończenia, wygodne krzesła i narożnik, odpowiednio dobrane drzwi wewnętrzne i zewnętrzne czy klimatyczne oświetlenie – na to wszystko zwracamy uwagę podczas budowy naszych ekskluzywnych domów mobilnych.

Nowoczesne systemy ogrzewania

Całoroczny domek mobilny musi być odpowiednio ogrzany, tak by zapewniał ciepło nawet podczas mroźnej zimy. Nasze luksusowe domki całoroczne posiadają nie tylko grubą warstwę wełny mineralnej (15 cm) w ścianach, dachu i podłodze, ale też grzejniki elektryczne, ogrzewanie podłogowe, klimatyzację z funkcją grzania, a nawet panele na podczerwień, w zależności od wyboru klienta. Ekskluzywne domy całoroczne mobilne sprawią, że niezależnie od temperatury na zewnątrz będziesz miał komfortowe warunki cieplne, dostosowane do Twoich potrzeb. Dowiedz się więcej na temat ogrzewania domków mobilnych!

Dom mobilny Premium+ w Holiday Homes

Domek mobilny, który przedstawiony został na zdjęciach, ma powierzchnię 44 m2. Jego podwozie ocynkowane zapobiega powstawaniu rdzy, a rolety plisowane w oknach gwarantują dodatkową prywatność i ochronę przez promieniami słonecznymi. To domek z oferty Premium+, pełen przestrzeni, komfortu i estetyki, w którym mieszkanie to czysta przyjemność! Postawienie takiego domku np. na działce nad jeziorem, w ciszy i spokoju, to okazja do wypoczynku na najwyższym poziomie, w warunkach domowych. W Holiday Homes projektujemy i budujemy domki mobilne zgodnie z wytycznymi klienta. Możesz zdecydować o układzie pomieszczeń, wyposażeniu i powierzchni, dostosowując domek do własnych preferencji. To inwestycja na lata, a nawet pokolenia!

Nasze luksusowe całoroczne domki mobilne zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!