domek-mobilny-35-m2
28
cze

Jak prezentuje się domek mobilny 35m2 całoroczny?

Domki mobilne dostępne są w różnych wymiarach, a jednym z popularniejszych jest lokum na kółkach o powierzchni 35 m2. Nie wymaga on pozwolenia na budowę, a tylko zgłoszenia w starostwie powiatowym. Wielkość tego modelu połączona z funkcjonalnym układem pomieszczeń dają komfortowe warunki do mieszkania. Co warto wiedzieć o domku mobilnym 35 m2?

Domki mobilne 35 m2 – dla kogo?

Domki mobilne, w alternatywie dla tradycyjnych budynków, mogą być przenoszone z pomocą zorganizowanego wcześniej transportu na inne działki. Optymalna powierzchnia i solidna konstrukcja oraz ocieplenie pozwalają zarówno na mieszkanie w domku przez cały rok, na stałe, jak i jedynie pomieszkiwanie np. podczas wakacji czy ferii zimowych. Domek mobilny 35m2 całoroczny będzie odpowiedni dla par, ale też dla większej liczby osób – grupy przyjaciół czy rodzin z dziećmi – co umożliwiają dodatkowe łóżka oraz rozkładana kanapa. Tego typu dom mobilny może też być dobrą opcją dla pracowników, którzy wyjeżdżają tymczasowo do pracy.

Wyposażenie i konstrukcja

Domek mobilny 35m2 na życzenie klienta może być w pełni wyposażony – z sypialnią (sypialniami), salonem, aneksem kuchennym i łazienką (w tym meble, okna, parkiet). Ocieplenie domku o konstrukcji szkieletowej to przede wszystkim 15-centymetrowa wełna mineralna zarówno w ścianach, jak i podłodze oraz dachu. Dzięki temu chroni całoroczne domy mobilne nawet przed największymi mrozami, zwłaszcza w połączeniu z dodatkowym ociepleniem w formie kaloryferów czy nawet ogrzewanej podłogi. Instalacje, które posiada domek 35 m2, to:

  • elektryczna + RTV,
  • oświetleniowa LED,
  • wodno-kanalizacyjna,
  • wentylacyjna.

Układ domku mobilnego 35 m2

Zalety domków mobilnych Holiday Homes to możliwość decydowania nie tylko o ich estetyce i wykończeniu, ale też tego, jak ma wyglądać układ pomieszczeń w środku. Możesz przykładowo zdecydować się na wersję z jednym łóżkiem dwuosobowym – wówczas salon może być oddzielony od przestrzeni kuchennej, co daje więcej miejsca.

Jeżeli jednak zależy Ci na dodatkowym pokoju z pojedynczymi łóżkami – żaden problem! W takim przypadku dzieci (czy inne osoby) będą mieć osobny pokój do spania, a kuchnia połączy się z salonem. Dowiedz się więcej, sprawdzając nasze modele domków mobilnych!

Zamów domek mobilny 35m2 całoroczny w Holiday Homes!

Mobilne domki modułowe, tworzone w technologii szkieletowej, jakie projektujemy w Holiday Homes, to niezawodność i najwyższa jakość, będące efektem wieloletniego doświadczenia i najlepszych materiałów wykorzystywanych do budowy. To doskonałe rozwiązanie zarówno jako domki letniskowe, jak i całoroczne. Pamiętaj, że możesz też sam zaproponować układ pomieszczeń, jeżeli masz własną wizję, dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Domek mobilny 35m2 jest ponadczasowy, o optymalnej wielkości i pełen wygody; pozostanie z Tobą nawet przez pokolenia. Możesz w nim mieszkać, a nawet wynajmować go innym osobom, dlatego tym bardziej warto zainwestować w tego typu rozwiązanie. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!